השכרת רכב סלובניה

תיירים רבים מסכימים שסלובניה היא האוצר החבוי של אירופה. רק בשנים האחרונות היא זוכה לכבוד המגיע לה מבינת התיירות וההתעניינות בה. מדובר באחת המדינות המומלצות ביותר לטיול כיום. מדינה עם אקלים נוח, טבע מרשים, אטרקציות רבות, מחירים נוחים וכמובן נופים עוצרי נשימה של יערות, אגמים, נחלים ומערות.

אטרקציות בסלובניה

מערות נטיפים – מבין כל פלאי הטבע של סלובניה, אחד המרתקים והמרשימים ביותר הוא ללא ספק מערות הנטיפים שלה. בסלובניה תמצאו את המערות הגדולות והיפות ביותר בכל אירופה.

בלד – זוהי עיר נופש שממוקמת על חופי אגם בלד. באזור האגם חופי רחצה מסודרים, אפשרויות לינה, עיירה קטנה ואפילו מוזאון מקומי. אם אתם רוצים לחוות את היופי הטבעי של סלובניה, אגם בלד זה מקום טוב להתחיל בו.

הר ווגל – זהו אתר סקי שנפתח בחודשי החורף ואילו בקיץ מהווה אתר טיולים מקסים במיוחד שבו ניתן לעלות על רכבל, לעשות מסלולים רגליים, להשקיף על נוף האגם וליהנות מהנופים המופלאים של סלובניה.

השכרת רכב בסלובניה

הגיל המינימלי לנהיגה בסלובניה הוא 18 ולכן אם עברתם גיל זה, תוכלו להשכיר רכב בסלובניה ולצאת לטיול חלומי. מכיוון שסלובניה היא ארץ מיוחדת שכוללת גם את הים התיכון, גם את ההרים האלפים וגם פינות חמד רבות כמו אגמים, נחלים, יערות ועיירות קסומות, בחלט כדאי לשכור רכב ולבקר בכמה שיותר מקומות במהלך הטיול שלכם.