השכרת רכב יוון

יוון זו ארץ שמורכבת מאיים רבים. בכל אי יש אטרקציות רבות ואוצרות תיירותיים שמאוד כדאי לבקר בהם. שלושת האיים הגדולים של יוון מהווים את מרכז התיירות שלה ויש בהם אטרקציות רבות ומגוונות שמושכות תיירים רבים מכל העולם וכמובן גם תיירים ישראלים.

אטרקציות ביוון

הפרתנון – אחד המבנים המיוחדים ביותר באתונה. מדובר במקדש עתיק לאלה אתנה המגנה הרשמית של העיר אתונה על פי המיתולוגיה היוונית. הוא נבנה במאה החמישית לפני הספירה, נהרס ושוחזר למראהו המקורי. זהו בניין עמודים בסגנון הבניה היווני ובתוכו נמצא פסל של האלה, עבורה נבנה הפרתנון.

אגורה – אגורה באתונה היא אטרקציה נוספת מימי יוון העתיקה. מדובר במוקד החיים החברתיים והמדיניים של ערי המדינה הקדומים ביוון. במקום ישנו גם מוזאון שמספר על חשיבות המקום ועל התקופה שבה נבנה.

חופי יוון – האטרקציה המרכזית שבשבילה תיירים רבים מגיעים ליוון היא החופים שלה. את החופים היפים ביותר ניתן למצוא באי קוס, רודוס וכרתים.

השכרת רכב ביוון

ביוון ניתן להשכיר רכב בכל עיר גדולה וליהנות מניידות במהלך הטיול. אם אתם רוצים לבלות את החופשה שלכם בצורה עצמאית, לנהוג בכבישי יוון ולהגיע לאטרקציות השונות בכוחות עצמכם, השכרת רכב היא הפתרון האידיאלי. חשוב לזכור כי הנהגים היוונים ידועים בקוצר רוחם ונהיגה בלתי זהירה בכבישים ולכן חשוב לנהוג בזהירות ובכפוף לחוקי המקום ולהקפיד על משנה זהירות.