השכרת רכב שוויץ

שוויץ היא מדינה מאוד אהובה על תיירים בכל העולם. מדובר לא רק במדינה הטובה ביותר לחופשת סקי אלא במקום מרתק עם היסטוריה מעניינית, תרבות עשירה וכמובן טבע עוצר נשימה. לפניכם מספר אטרקציות מומלצות בשווייץ.

אטרקציות בשוויץ

מאטרהורן – זהו אחד ההרים המפורסמים ביותר בעולם. למרות שלא מדובר בהר הגבוה בשוויץ, מאטרהורן הוא ללא ספק ההר המרשים ביותר. מטפסי הרים מגיעים אליו מדי שנה במטרה להעפיל לפסגה, אך גם תיירים יכולים לטייל באזור וליהנות מיופיו עוצר הנשימה של ההר.

הפארק הלאומי – בפארק הלאומי של שוויץ תזכו להשקיף על האלפים, ליהנות מטבע מדהים, יערות ועצים רבים, גבעות ירוקות, שמיים כחולים וכמובן בעלי חיים מקומיים. בפארק הלאומי ניתן להקים אוכל ולטייל באזור כמה ימים.

זרמט – אתר סקי מפורסם שממוקם לרגלי האלפים. באתר זה תוכלו לגלוש בשלג וליהנות ממסעדות ושווקים מקומיים.

השכרת רכב בשוויץ

כאשר תשכרו רכב בשוויץ, ייפתחו בפניכם אפשרויות רבות. לא רק שתוכלו לנסוע לכל אורכה ורוחבה של שוויץ ולראות את כל המקומות היפים שלה, לבקר בערים שונות, כפרים שונים ואתרי טבע שונים, תוכלו לבנות את הטיול על פי רצונכם, לנסוע לכל יעד בכל מועד שתבחרו ואפילו לבקר במדינותיה השכנות של שוויץ אם תרצו בכך. ישנם מקומות שיותר נוח לטייל בהם עם רכב צמוד ושוויץ היא ללא ספק אחד המקומות הללו.