השכרת רכב בלגיה

בלגיה זו מדינה שידועה בזכות השוקולד המופלא שלה, הערים היפות שלה הבנויות בסגנון גותי עתיק וכמובן רמת החיים הגבוהה של ההולנדים. מדובר באחד המקומות היפים ביותר באירופה ובעולם כולו ולכן אם אתם מחפשים ארץ לטייל בה, בלגיה היא בחירה מושלמת.

אטרקציות בבלגיה

בריסל – בריסל זו עיר מגוונת מאוד עם הרבה מאוד אטרקציות מעניינות ודברים מהנים שאפשר לעשות. בין האטרקציות החשובות ניתן למנות את הגראנד פלייס – אחת הכיכרות היפות באירופה עם בתים בסגנון הגותי. הטאון הול – עוד מבנה מרשים בסגנון הגותי מן מאה ה-13 וקתדרלה סיינט מישל, הבנוייה בסגנון גותי ומוקדשת לקדושה הנוצרייה ששומרת על העיר. לצד האווירה העתיקה, בריסל זו עיר מודרנית וססגונית שמאפשרת אטרקציות תרבותיות, מוזאונים, מועדוני לילה, מסעדות ועוד.

גנט – עיר בלגית נוספת שכדאי לבקר מלבד בריסל היא גנט. זאת עיר מרשיה ביופייה ובנויה בסגנון עתיק של ימי הביניים. בעיר תמצאו קתדרלות גותיות יפות, שוק, מוזיאונים וכמובן חלקים מודרניים יותר שבהם תוכלו בגדים, אביזרים ומתנות.

השכרת רכב בבלגיה

תיירים רבים בוחרים להשכיר רכב בבלגיה ולטייל בכוחות עצמם. מי שכבר היה בבריסל ורוצה לצאת לטיול ארוך יותר שכולל גם ערים אחרות, יכול לעשות זאת בקלות על ידי השכרת רכב. בלגיה זו ארץ יפיפייה שמלאה באטרקציות מעניינות ורכב שכור יהיה לכלי עזר נהדר שיאפשר לכם לבקר בכמה שיותר מקומות יפים ולהכיר בצורה מעמיקה יותר את בלגיה.