השכרת רכב בירושלים

ירושלים בירתה של ישראל היא עיר מרתקת שמושכת אליה תיירים רבים. גם תיירים מחו"ל וגם תושבי ישראל אוהבים לטייל בירושלים וליהנות ממגוון של אטרקציות מעניינות. הטיול בירושלים יכול להפוך לנוח הרבה יותר אם אתם שוכרים רכב. ניתן בקלות לשכור רכב ליום, יומיים ואף יותר וליהנות מניידות וחופש תנועה במהלך הטיול שלכם בירושלים.

אטרקציות בירושלים

הכותל המערבי – המקום הקדוש ביותר בירושלים הוא כמובן הכותל. כל תייר וכל תושב ישראלי צריך לבקר בכותל המערבי לפחות פעם ולראות את השריד האחרון של בית המקדש.

יד ושם – אחד המוזאונים החשובים ביותר בעולם נמצא בירושלים. יד ושם הוא מוזאון שמנציח את זיכרונם של הנספים בשואה ומספר את הסיפור העם היהודי בתקופת מלחמת העולם השניה.

יערות ירושלים – מלבד האתרים ההיסטוריים והחשובים של ירושלים, חשוב לזכור שירושלים מוקפת הרים ויערות, אזורים טבעיים מרשימים ויפים ובסמוך לה ישנם מסלולי טיולים שבהחלט לא כדאי לפספס.

השכרת רכב בירושלים

למרות שבירושלים ניתן למצוא תחבורה ציבורית, אוטובוסים, מוניות ואפילו רכבת קלה, ישנו חוסר נוחות וסיבוכים שקשורים לפקקי תנועה, עומסים בתחבורה הציבורית וקושי להגיע מאטרקציה אחת לשניה. השכרת רכב יכולה לפתור את כל הבעיות הללו ולספק לכם אפשרות להגיע לכל אתר ולכל חלק מן העיר בזמן שלכם ובמסלול הקצר ביותר. כמו כן, הדרך הטובה ביותר להגיע למסלולי הטיולים בסביבת ירושלים היא במכונית.

קראו עוד: השכרת רכב בירושלים עם שלמה סיקסט